Hakkımızda

Hakkımızda

Çağımızın en fazla gelişen sektörügüzellik sektörüdür. Talebin çok fazla olduğu bu alanda çalışacak birçok güzellik uzmanına ihtiyaçduyulmaktadır.
 
Kursumuz, talebin çok fazla olduğu bu sektörde çalışacak deneyimli uzmanlar yetiştirmek, onlara aldıkları eğitimle ayrıcalıklar kazandırarak meslek hayatına bir adım önden başlamalarını sağlamak için kurulmuştur. Eğitimimizde kaliteden asla ödün verilmemektedir. Eğitimimiz boyunca öğrencilerimiz son teknoloji ürünüolan cihazlarımızın kullanımını öğrenecek, makinelerle ilgili tecrübe kazanacaktır ve her bir makine ile ilgili sertifikaya sahip olacaklardır, böylelikle öğrencilerimiz makinelerle ilgili deneyimini uygulama alanında daha da geliştirip, sektörün aradığı uzmanlığı kazanmış olacaktır.
 
Filiz Doğru Estetisyenlik Kursu’nda eğitim, öğrencilerimiz için özel hazırlanan kitap ile verilecektir. Etkin bir eğitim yöntemi izlenecektir, ders içeriği projektör ve sunumlarla desteklenecektir. Eğitimimizin sonunda M.E.B onaylı Güzellik Uzmanlığı Diploması alacak olan kursiyerlerimizle ilişkimiz, mezun olduktan sonra da devam edecek, kurumumuzun yıllardır uygulamalarıyla edindiği güvenin kazandırdığı bağlantılarla mezun olan kursiyerlerimize iş olanakları da sunulacaktır.
 
Öğrencilerimiz özgüvenleriyle iş arayan değil, aranan güzellik uzmanları olacaklardır.